Külkereskedelmi ügyintéző

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat. A magyar kutatói és klinikai orvoslás egyik legnagyobb innovációs mérföldköve.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Kulcsszavunk az Innováció!

Eredményeinket üzleti sikereinken felül számos díjjal is elismerték. Innovációs Nagydíj, többszörös Innovatív Exportőr díj, Nemzetközi Digitális Mikroszkóp versenyen, többszörösen díjazott.

A nemzetközi vállalatok után az egyik legtöbb szabadalmat benyújtó magyar cég vagyunk.

Cégünk az alábbi pozícióra keres munkatársat:

Feladatok

  • a cég által forgalmazott termékek, illetve azok alkatrészeinek export-import ügyintézésével kapcsolatos teendők ellátása, dokumentálása
  • árlisták kezelése, ajánlatok készítése
  • külföldi rendelések fogadása, egyeztetése, ellenőrzése
  • rendelés visszaigazolás készítése vállalatirányítási rendszerben, továbbítása a vevő és a gyártási szakterület felé
  • elkészült áru kiszállításának okmányozása, számlázása, vevő értesítése a kiszállításról
  • upgrade-re, javításra visszajövő gépek fogadása, érkeztetése, vámkezeltetése az újra kiküldés intézése, számlázás
  • customer service front office feladatok (kivéve műszaki hibák bejelentése)
  • külföldi partnerekkel (B2B) kapcsolattartás angol nyelven
  • jelentések, riportok készítése

Elvárások:

  • minimum középfokú közgazdasági / külkereskedelmi végzettség (szakközépiskola vagy OKJ)
  • 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • gyakorlott számítógépes ismeretek: Excel, Word, Outlook
  • önállóság, precizitás, határozott személyiség
  • erős kommunikációs készség, csapatszellem

Előnyök:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat
  • egészségügyi, műszaki érdeklődés
  • orvostechnikai eszközök piacán való jártasság, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • az új munkatárs egy nagy presztízsű vállalat sikeres, professzionális és innovatív csapatának lehet a tagja
  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség, meglévő szakmai tudás mélyítése

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, töltse fel magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát ’Export’ jeligével a 3DHISTECH Kft. Karrieroldalára: http://www.3dhistech.com/jelentkezes