Gépbeállító technikus

A 3DHISTECH a digitális patológiában, digitális mikroszkópok, laboreszközök fejlesztésében és gyártásában élenjáró, Európában piacvezető magyar vállalat.

Fejlesztéseinkkel olyan orvostechnikai eszközöket bocsátunk a diagnosztika és a kutatások szolgálatába, amelyek egyedülálló módon teszik lehetővé a szövettani, genetikai eltérések megjelenítését, kiértékelését és archiválását.

Folyamatos fejlődésünk érdekében új kollégát keresünk az alábbi pozícióra:

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • legalább 1 éves finommechanikai műszerek beállításában/szerelésében szerzett tapasztalat
  • megbízható, felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • precíz munkavégzés, munkájával szembeni igényesség

Feladatok:

  • a nyers hardver átvételkori ellenőrzése
  • az adott gép műszaki beállítása és
  • tesztelésre való átadása
  • a tapasztalt hibák/hiányosságok dokumentálása

Előnyt jelent a kiválasztás során:

  • optikai eszközök, mikroszkópok beállításában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • szakmai és személyes fejlődési lehetőség mentori támogatással
  • stabilan növekvő cég, megbízható munkaadói háttér, hosszú távú együttműködés
  • nemzetközileg is sikeres, elismert innovációk
  • a betegségek hatékonyabb diagnosztizálásához hozzájáruló technológiai fejlesztésekben részvétel, társadalmilag hasznos küldetés
  • kiváló szakember-gárda, jól működő csapatok
  • cutting-edge munkaeszközök és géppark
  • önállóság, változatos munkavégzés
  • a szakmai tapasztalattal összhangban lévő fizetési struktúra

Ismerj meg minket személyesen!
Az állásinterjú nálunk nem vallatás, hanem előremutató beszélgetés, amely során megismerhetjük céljaid, elképzeléseid és bemutatjuk a környezetet, ahol dolgozunk, az eszközöket, amiket fejlesztünk.

A kiválasztás folyamatos, jelentkezz minél hamarabb!

Karrieroldalunkon bonyolult regisztráció nélkül, 1-2 perc alatt egyszerűen beadhatod pályázatod: http://www.3dhistech.com/jelentkezes